Barista 
 
E-MAİLİNİ BIRAK, HABERLEŞELİM

Barista Hakkında

En sıradan hallerimize bile yön veren ama farkında olmadığımız, olmaya korktuğumuz derinliğimiz.. Hayat, aşk, kayıplar.. İçimiz ile dışımızı birleştiren bu keşifler, Barista'nın arayışıdır. Herkesin, DayDream’in her notasında, içinde yaşattığı bir şeylerle karşılaşacağı kesin!
İsmail Kocak, Bahadır Eryılmaz, Evren Arkman ve Naci Engin,dört yıl önce Kadıköy’de ufak bir stüdyoda bir araya gelirken, tam olarak neye başladıklarının farkında değillerdi. Sade ezgilerin içindeki doyum, Bahadır ve Evren’i yola çıkarmıştı. Özgür Hazar ile atılan tohum, Gökhan Büyükkara’nın da katılımı ile çiçek vermeye başladı. Volkan Cebeci, Crystal Hogg, Ian Barnson ve David Saylor gibi birçok yerli-yabancı müzisyenin katkısı ile DayDream’e ulaşıldı: Sade ezgiler etrafında, içimizden gelenler; gerçek enstrümanlarla!
Müziği bir ifade aracı olarak seçen herkes müzisyendir. Nota bilmese de, enstrüman çalmasa da; ritm duygusuna sahip olmasa bile. Kalp, beyin, ruh ve vücut içindeki derinlikte kendi gerçekliğini arayan herkes….Ya da sadece hoşça vakit geçirmek isteyenler... Barista’nın büyülü dünyasına hoş geldiniz!

Bahadır Eryılmaz: Davul, Vokal
Evren Arkman: Vokal, Akustik ve Ritm Gitar, Bas Gitar
Sara Azriel Schaub: Vokal, Rhodes
Matthew Heulitt: Elektrik Gitar
Barış Göker: Klavye
Aksel Belibağlı: Elektrik Gitar
Özgür Yenilmez: Bas
Emrah Bingöl: Ritm Gitar